maksanlogo2.jpg (5905 bytes)         ISO9001-1.jpg (9185 bytes)   facebook.JPG (2434 bytes)        gear09.gif (7591 bytes)
  Ana Sayfa     Ürünlerimiz     İmalat     Firma Profili    İmalat Listesi    Haberler    İnsan Kaynakları    Bize Ulaşın  English 

gear08.gif (6279 bytes)

Maksan Dişli Makina Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres:
Sanayi Sitesi Atça-Nazilli- TÜRKİYE

Telefon: +90.256.356 33 01 (PBX)
Fax: +90.256.356 31 11
e-mail: mail@maksan-tmc.com.tr
Web: www.maksan-tmc.com.tr

Firma Profili
 

Dişli imalatı konusunda faaliyet gösteren Maksan Dişli Makina Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Atça-Nazilli-TÜRKİYE'de (İzmir'in 150 km. doğusunda) 1978 yılından beri, yaygın dişli çeşitleri ile, başta dişli imalatı ve otomotiv yedek parçaları olmak üzere, dişli açma, dişli taşlama, dişli profil taşlama, dişli raspalama, hafif tip ve ağır sanayi tipi redüktör, ay planet dişliler, aks istavroz dişlileri, şanzuman, sonsuz vida, helisel konik, spiral konik dişli redüktör, ayna mahruti, pinyon dişli imalatı sıcak dövme ve ısıl işlem konusunda faaliyet gösteren, TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemine sahip entegre bir tesistir. Maksan Dişli Makina Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. yıllık dişli imalatı kapasitesi 500.000 dişli üzerindedir. 

DİŞLİ İMALATI yanında ayrıca piyasaya da her türlü formda dövme parçalar ile büyük çaplı (1400 mm. çapa kadar) düz, helis, ok (çavuş) dişliler, ay planet dişliler  ve ayna-mahruti dişliler ile konik dişlilerin ve aks istavroz dişlilerinin üretimi
T.M.C® markası ile gerçekleştirilmektedir.

Isıl işlem tesislerinde, Maksan Dişli Makina Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. piyasaya istek üzerine gaz sementasyon fırınlarında gaz karbürleme, ıslah, tavlama ve meneviş imkanları sunulmaktadır. Isıl işlem tesisimizde her türlü ıslah çeliği, semente çeliği ve sıcak iş çeliği (kalıp malzemeleri) ısıl işlemleri yapılabilmektedir, dövme tesisimizde ise friksiyon (vidalı), şahmerdan (havalı çekiç), ve eksantrik preslerde, kendi mamüllerimiz dışında diğer firmalara da fason dövme işlemleri yapılmaktadır.

Bunun yanısıra, çimento tesisleri, hadde tesisleri, çelik üretim tesisleri, tekstil fabrikaları ve tüm makina imalatçılarına ve savunma sanayine her türlü dişli ve otomotiv sanayi ile makina sanayine çeşitli parçaların, BOHRWERK Tezgahında makina gövdelerinin imalatı konusunda hizmet vermekteyiz.

CNC İşleme merkezi ve CNC Torna tezgahlarında ise otomotiv ve makina sanayine çeşitli parçalar ve kalıp sektörüne kalıp işleri yapılmaktadır.

FABRIKA2.jpg (16195 bytes)  

Maksan Dişli Makina Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.
ŞİRKET SERMAYESİ : 1.500.000,00 TL.
ÖDENMİŞ SERMAYESİ: 1.500.000,00 TL.
SULTANHİSAR TİCARET SİCİLİ - SİCİL NUMARASI: 401
Şirket Müdürü : Alaittin TUNCA

 

KALİTE POLİTİKASI

Maksan Dişli Makina Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. dişli imalatı konusunda uzmanlaşmıştır. İmal ettiğimiz ürünlerin kalitesi ve müşteri tatmini işletme başarımızın sürekliliğinin anahtarıdır. 
İşletme sürecinin her aşamasının bütünü ile kontrolünü amaçlayan kalite sisteminin kurulması ile en üst düzeyde müşteri tatmini sağlanacak; kalite, verimlilik ve esneklikte en üst düzeye ulaşılacak ve maliyetler düşürülecektir. Bu bağlamda, kalite politikamızın ana hatları; 
En üst düzeyde müşteri tatmininin sağlanması, Ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve maliyet azaltıcı çalışmaların tüm personelimizin katılımı ile yürütülmesi, Tedarikçilerimize yaptırdığımız işlerle ilgili gerekliliklerin sürekli olarak açık ve anlaşılır bir şekilde iletilmesinin sağlanması, Kalite iyileştirme çalışmalarının sistematik ve planlı bir şekilde herkesin katılımı ile, iç ve dış müşterilerimizin gerekliliklerinin karşılanmasına öncelik verilerek sürdürülmesi, Tüm çalışanlarımıza sürekli eğitim programlarının düzenlenmesi, Çalıştığımız çevrenin korunması ve kısıtlı kaynaklarımızın en az fire oluşturacak şekilde kullanılması, Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli olarak doğru yapılması ve Kalite iyileştirme çalışmalarında sürekliliğin sağlanmasıdır.
Kalite politikamızı personelimize aktarmış durumdayız. Herkes tarafından anlaşılmış ve bilinç altına yerleştirilmiştir.

VİZYONUMUZ

Maksan Dişli Makina Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kaliteli ürünleri ve uygulamaları konusunda yurt içi ve yurt dışında lider bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerin dişli konusunda gereksinim duyduğu ürünleri imal etmek ve bunları sürekli iyileştirmek, müşterilere en iyisini sunmaktır.

Web sitemizdeki resimlerin kopyalanması yasaktır.

Yazıda belirtilen ticari markalar referans amacı ile verilmiştir. Ürünlerimizin markası TMC dir.

Copyright © 2011 Maksan Dişli Makina Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.