Ana Sayfa  Ürünler  Firma Profili  Bize Ulaşın

English

MAKSAN TEKSTİL
adres:
 
  Yenipazar Yol Kavşağı Atça-Nazilli-TÜRKİYE
telefon:
+90.256.3514102 (PBX)
fax:       +90.256.3514103
e-mail:  tekstil@mak-san.com.tr

www.mak-san.com.tr
 
PROFİL

1994 yılında MAKSAN Şirketler grubu bünyesinde kurulan, MAKSAN TEKSTİL Ltd. Şti. faaliyetine Atça -Yenipazar Yol Kavşağında 10,000 m² 'lik arazi üzerine kurulu kendi binasında başladı. Firmamızda 8 adet 10 yard'lık makina ve bu makinalara ait bobin makinaları, kenar kesme makinaları, iplik aktarma makinası, kart kopyalama makinası ile çok sayıda konfeksiyon makinası mevcuttur.

Özellikle yörenin bu konuda üretilen hammaddelerinin Alman menşeili makinalarında dokuyarak nihai ürün biçiminde Avrupa pazarına sunan MAKSAN TEKSTİL Ltd Şti. 2001 yılı içinde bünyesinde profesyonel organizasyon yapısını tamamlamıştır.

Şuan ihracata ve iç piyasaya çalışan MAKSAN TEKSTİL ev tekstilinde kaliteli ürün çıktıları ile büyük ölçüde fason üretim ve kurduğu pazarlama ağı ile sıcak satış yapmaktadır. Sitemizin ürünler sayfasında da görüleceği gibi Brode ve Gipür çeşitlerini konfeksiyon atölyelerinde usta ellerle Avrupa ailelerinin beğenisine sunan MAKSAN TEKSTİL yöre ekonomisinin gelişimine katkı sağlamaktadır. MAKSAN TEKSTİL istihdam sorununa çözüm getirirken çalışanlarına da iş eğitimi açısında geniş ufuklar açmıştır. Maksan da kalite bilinci sıfır hatadır. Bu anlayıştan taviz vermeyen MAKSAN TEKSTİL Ltd. Şti. sektöründe örnek modellerle gelişimini sürdürürken gelecekteki hedefi ,büyük yatırım projelerini dış sermaye ile kuvvetlendirerek tekstil sanayi konusunda öncü olmaktır.